Strona główna » Jak złożyć zamówienie » Formy i Koszt odbioru

Formy i Koszt odbioru


W Winezji Klienci dokonują odbioru osobiście w naszym punkcie sprzedaży w Warszawie ulica Puławska 336. Jeśli masz problem z wagą paczki, a w szczególności w przypadku zamówień większej ilości pomagamy w transporcie. W takich przypadkach na specjalne życzenie klienta Winezja umożliwia dokonanie wyboru dogodnego dla Ciebie terminu dostawy, już podczas składania zamówienia. Przesyłki dostarczane są nawet na drugi dzień od daty złożenia zamówienia. Czytaj dalej

Termin realizacji zamówienia na wino z dostawą

  • W wybrany przez Ciebie dzień pojawi się kurier z zamówionym winem.
  • Zamówienia realizowane w ciągu 24 godzin pod warunkiem, że płatność została zaksięgowana na koncie Winezja.pl lub przyjęto zamówienie za pobraniem do godziny 13:30, a dzień następujący po nim jest dniem roboczym. W innym przypadku dostawy będą realizowane w terminie od 48 do 72 godzin.

dostawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszt dostawy wina w sklepie z winami Winezja.pl:

  • wartość zamówienia o 200,00 zł brutto i powyżej – koszt dostawy 0 zł;
  • wartość zamówienia 100,00-199,99 zł brutto – koszt dostawy 16,90 zł brutto;
  • wartość zamówienia 50,00-99,99 zł brutto – koszt dostawy 20,90 zł brutto;
  • wartość zamówienia 0-49,99 zł brutto – koszt dostawy 23,90 zł brutto;
  • dostawa z opcją doręczenia w sobotę jest dodatkowo płatna 30 zł brutto.


Jaka firma kurierska współpracuje ze sklepem z winami iWinezja.pl?

O jakość przewożonych towarów dba renomowana firma kurierska UPS.

W jaki sposób obliczany jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu otrzymania przelewu przez Winezja.pl, od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem lub od momentu otrzymania akceptacji zamówienia za pośrednictwem adresu mailowego winezja@winezja.pl w przypadku Klienta składającego zamówienie telefoniczne.

W jakie dni i w jakich godzinach realizowane są dostawy przez firmę kurierską?

Dostawy realizowane są przez firmę kurierską w godzinach 9:00 – 16:00 w dni robocze na terenie całej Polski. Dostawy w innych porach realizowane są na życzenie Klienta i mogą wiązać się z dodatkową opłatą – w takich przypadkach należy zaznaczyć w rubryce „uwagi” podczas składania zamówienia, w jakich godzinach powinien być dostarczony towar lub należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu skonsultowania niestandardowych możliwości dostarczania przesyłki.

Jak przewożone są butelki z winem?

Butelki z winem przewożone są w specjalnie zaprojektowanych kartonach certyfikowanych wg. standardów ISO, które uniemożliwiają wszelkiego rodzaju naruszenia produktu. Do tej pory nie odnotowaliśmy żadnego stłuczenia transportowanego produktu.

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *