Strona główna » Aktualności na portalu » Konkurs na najlepsze opinie rozstrzygnięty!

Konkurs na najlepsze opinie rozstrzygnięty!


Zakończył się konkurs na najlepsze opinie o winie. Spośród użytkowników, którzy zakupili, skosztowali wybranego wina a następnie opisali swoje wrażenia wyłoniliśmy 6 najciekawszych naszym zdaniem opinii. Czytaj dalej

Tym razem kreatywnością wykazali się Panowie, a ich twórczość zostanie nagrodzona butelką wyjątkowego wina. Dodatkowo wyróżniliśmy jednego z użytkowników za sukcesywne wspieranie naszego portalu i innych użytkowników wiedzą i własnymi spostrzeżeniami o wypróbowanym winie. Nagrodzone opinie prezentujemy poniżej i gratulujemy Panom inwencji twórczej!

wjakubowski

Trapiche malbec  

Wino było w zestawie, sam bym go nie kupił bo malbeki do moich faworytów nie należą, chociaż firma zacna. Ale trafiło się, zabrałem Wino do znajomych… zniknęło w mgnieniu oka. Zaskoczył mnie ten malbec. Świetnie sprawdził się w towarzystwie – nie za ciężki i nie za lekki, piękny ciemnogranatowy kolor i dużo owoców. I nawet wyczułem tą waniliową nutkę o której tu napisali. Do kabanosika, szyneczki, ba nawet do kaszanki!

radek

Los Molinos Tinto Valdepenas D.O.

 

Coś czuję, że to będzie moje wino. Bardzo owocowe fajne i przyjemne. Nie jest to typowe wytrawne, cierpkie i grube wino. Dlatego mi zasmakowało. Owoce, owoce i jeszcze raz owoce! Crazy, sexy, cool.

bartek

Kendermanns Riesling Kabinett Mosel

 

Wysoka Komisjo! Żona chciałaby jeszcze jedną butelkę tego Kendermannsa więc napiszę, że: to sama przyjemność, słodki posmak a jakby trochę kwaskowy, dobry na wieczór z dziewczynami (ja też próbowałem, niezły), i dobry do kolacji, po prostu ideał! Generalnie kobiece wino.

chrisek

Dourthe Barrel Select Bordeaux A.O.C.

 

Prawdziwy klasyczny francuz! Nic dodać nic ująć. Wino mocno wytrawne do wołowiny i steków idealny. Myślę, że wino to będzie dobrym towarzystwem na rodzinny obiad czy na wieczór ze znajomymi. U mnie się sprawdziło, zwłaszcza damska połowa była zachwycona. W dodatku cena nie zwala z nóg, w tej kategorii cenowej wino dostaje „dziewiątkę”. Z małym plusem.

przem

Trapiche Broquel Bonarda

 

Muszę przyznać, że to całkiem porządne wino, mocne, ciężkie i dobrze zbudowane. Dla tych, którzy lubią intensywne i wyraziste smaki. Bardzo wytrawne, beczkę czuć na odległość. Co do jagód, które czuje Pan TKM to nie wiem, ja ich tam nie mogłem znaleźć, ale najwyraźniej nie było mi dane. W każdym razie wino cięższego kalibru na plus.

Kamil.Olszewski

Flagstone Noon Gun Western Cape

 

Kupiłem tą butelkę, bo lubię wino, zwłaszcza białe z tamtych regionów. A tak naprawdę skusiłem się przez etykietę. Zresztą nieważne co na butelce, ważne co w środku. A w środku ciekawe lekkie wino z egzotycznymi owocami. Nie czuć tu zbyt dużo wytrawności ani kwasu, za to dominują słodkie owoce. Może i dziwne to jak na faceta, ale takie wino może smakować nie tylko kobietom.

ServantOfGod

Rene Barbier Vina Augusta Penedes D.O.

 

Wykwintne i bogate w smaku, a jednocześnie lekkie i orzeźwiające, znakomicie smakuje schłodzone. Warto dodać, że nie ma w nim wyraźnego smaku alkoholu – jest on wyczuwalny raczej jako uczucie gorąca czy subtelnego pieczenia w gardle, dzięki czemu całe bogactwo aromatu tego wina jest zawsze na pierwszym planie. Nigdy nie przypuszczałbym, że za 25,50 będzie można dostać takie wino.

 

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *