Strona główna » Aktualności na portalu » Monika Richardson o Winezja.pl

Monika Richardson o Winezja.pl


Znane twarze o swojej pasji do wina Czytaj dalej

„Muszę przyznać, że brakowało mi w Polsce takiego portalu jak Winezja.pl. Kilka lat mieszkałam za granicą i tam korzystałam z podobnej strony. Myślę, że również w innych krajach Europy ludzie właśnie za pośrednictwem tego typu miejsc poznają kulturę picia wina, dowiadują się czegoś o gronowym świecie, a przede wszystkim robią naprawdę wygodne zakupy. Cieszę się, że teraz dzieje się tak i u nas.

Lubię zadawać pytania, badać. Pewnie dlatego przyciągnęły mnie wirtualne spotkania z ekspertami, elokwentnymi sommelierami, a także sekcja poświęcona właśnie tajnikom wiedzy o winie. Poznajemy tam tradycję, obyczaje, prawdziwy sommelierski savoir vivre. Jest to niemało – sztuka podawania wina, jego przechowywania, słownik i wymowa winiarskich terminów. Z drugiej zaś strony ocieramy się o nowoczesność – poznajemy trendy, aktualności, zachęcani jesteśmy do eksperymentowania z potrawami. Ta nowoczesność przejawia się też w wyborze wirtualnych narzędzi, dla których zaawansowania jestem pełna podziwu. Z ich pomocą określam wszelkie parametry wina, które chcę odnaleźć, albo pozwalam „prowadzić się za rękę”, gdy nie mam jeszcze pomysłu na to, czego szukam.

Szczególnie cenię to, że mogę dobrać wino do każdego typu dania i uczę się współdziałania czy to ostrości smaku, czy temperatury jedzenia, ze smakiem wina. Zanim dokonam zakupu przeglądam wysokiej jakości zdjęcia butelek. Z pewnością koneserów win cieszy taka funkcjonalność, gdyż mają możliwość obejrzenia każdego szczegółu etykiety. Osobiście nie spotkałam się z tym w żadnym innym portalu. A przesyłka? Dociera do mnie już nazajutrz po złożeniu zamówienia, zaś butelki zapakowane są tak, że z pewnością nigdy nie spotka mnie przykra niespodzianka.

Mogę śmiało powiedzieć, że Winezja.pl to serwis godny zaufania, bardzo profesjonalnie przygotowany i na światowym poziomie. Dodaje atmosfery komfortu naszej codzienności.”

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *