Strona główna » Aktualności na portalu » Najlepsze wina zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej Winezja.pl! Najlepsze wina z dostawa wprost pod Twoje drzwi.

Najlepsze wina zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej Winezja.pl! Najlepsze wina z dostawa wprost pod Twoje drzwi.


Masz iPhone’a lub telefon z systemem Windows? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – już dzisiaj pobierz bezpłatnie aplikację Winezja.pl i zyskaj dostęp do wielu innowacyjnych możliwości. Czytaj dalej


Mobilna wersja Winezja.pl nie tylko pozwala w wygodny sposób zamówić wino wprost pod drzwi Twojego domu ale przede wszystkim dzięki innowacyjnej funkcjonalności „Rozpoznaj etykietę” daje łatwy i błyskawiczny dostęp do informacji o właśnie degustowanym winie – wystarczy je sfotografować.
Chciałbyś zobaczyć w jakiej temperaturze podać wino, które zamierzasz otworzyć? Interesuje Cię jak daną butelkę oceniają inni użytkownicy i eksperci? A może chciałbyś dodać własną ocenę, aby w przyszłości sięgać jedynie po wina, które najbardziej przypadły Ci do gustu? Nic prostszego! Teraz dzięki „Rozpoznaj etykietę” błyskawicznie zyskasz dostęp do wszystkich powyższych możliwości – wystarczy zrobić zdjęcie etykiety! W przypadku niektórych etykiet bardziej skuteczne może okazać się sfotografowanie tzw. kontr-etykiety (z tyłu butelki).
To absolutna nowość na polskim rynku! Bez włączania komputera, pijąc wino ze znajomymi, wprost z ekranu swojego telefonu masz dostęp do wszystkich upragnionych win oraz obszernych informacji o nich.

Do korzystania z aplikacji mobilnej tak jak wersji www.Winezja.pl portalu zapraszamy wszystkie osoby kochające wino, niezależnie od poziomu wiedzy. Znajdziesz tu szereg rozwiązań ułatwiających precyzyjny wybór najlepszych dla Ciebie butelek. Przebieraj w winach według ceny, koloru, szczepu, kraju czy smaku. Szukaj win określając swoje preferencje. Korzystaj z zakładki ,,Bestsellery” lub gotowych zestawów…

Nie zwlekaj – już teraz pobierz bezpłatnie mobilną wersję Winezja.pl

Wersja iPhone: Kliknij tutaj
Wersja Windows Phone: Kliknij tutaj

Zapraszamy także do kontaktu z nami, chętnie pomożemy w wyborze wina i złożeniu zamówienia, a to wszystko po to, abyś poczuł maksymalną przyjemność z wybierania, kupowania i degustowania – bo przecież Winezja.pl to zawsze Wygoda Wybór i Wino.

Na zdrowie!

Zespół Winezja.pl


Aplikacja dostarczona przez: JOJO Mobile, http://jojomobile.eu/
Technologia rozpoznawania etykiet dostarczona przez: iTraff Technology, http://www.itraff.pl/

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *