Strona główna » Aktualności na portalu » Nie masz pomysłu na prezent? – Oto krótka mapa Gwiazdkowo / ratunkowej wersji portalu

Nie masz pomysłu na prezent? – Oto krótka mapa Gwiazdkowo / ratunkowej wersji portalu


Święta to czas radości i… zasłużonego odpoczynku. Odpoczywamy w gronie najbliższych i – jakże często - po stresach, jakie przeżyliśmy realizując pragnienie kupienia jak najbardziej trafionych prezentów. Na Winezja.pl w imię komfortu i przyjemności możliwych wg nas pomimo przedświątecznej gorączki - pomagamy. Oto krótka mapa Gwiazdkowo / ratunkowej wersji portalu. Czytaj dalej

Z nami zakupów świątecznych dokonujesz z domu, unikając wyczerpujących kolejek i przejmującego zimna. Masz też pewność bezpiecznego dostarczenia butelek, nie martwiąc się o ich potłuczenie, czy o własne zmęczone ich dźwiganiem ręce.

Ale będąc w Gwiazdkowym pogotowiu przygotowaliśmy coś jeszcze.

Po pierwsze – świąteczne zestawy kierując się kryterium smaków, które na pewno spotkają się z uznaniem, nawet gdy nie jesteśmy pewni, w czym gustuje osoba, którą zamierzamy obdarować. Jeśli więc poszukujesz win doskonale pasujących do atmosfery świąt, klasycznych i elegancko dobranych – przejrzyj proponowane kompozycje:

Inne zestawy to te złożone z win polecanych przez naszych Sympatyków, a zatem Monikę Richardson, Grażynę Wolszczak i Bożydara Iwanowa, którzy na portalu wskazywali swoje typy najsmaczniejszych win. Te zestawy mogą podkreślić atmosferę spotkań ostatnich dni grudnia i na pewno „odnajdą się” w towarzystwie, dla którego uczczenia robimy na Winezja.pl zakupy.

 

Po drugie – zakupione wino na prezent od razu można wstawić pod choinkę, gdyż zapewniamy eleganckie torebki i przytulne welurowe woreczki. Oświetlone choinkowymi lampkami pięknie zapakowane wina sprawią obdarowanemu przemiłą niespodziankę, zaś po otworzeniu podwoją ten efekt wybornym smakiem.

Jak do zamówienia dołączyć opakowanie? Po wybraniu win, będąc już w koszyku, wystarczy kliknąć żądaną torebkę po prawej stronie ekranu (zobacz obrazki poniżej).

  

Po trzecie i na dziś ostatnie – sami mamy prezent dla naszych świątecznych Klientów i przy zamówieniach o wartości przekraczającej 200 zł gwarantujemy dostawę gratis.

Przygotowania do świąt mają obowiązek przebiegać w spokoju i komforcie. Mają nas cieszyć!

Pozdrawiamy, Winezja.pl

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *