O Nas


Winezja.pl to więcej niż sklep z winami. Winezja.pl jest serwisem stworzonym dla wszystkich miłośników wina – niezależnie od poziomu ich wiedzy i doświadczenia. Czytaj dalej

 

Sklep z winami Winezja.pl proponuje Ci obszerną listę win z całego świata dostarczonych wprost pod Twoje drzwi. Najlepsze wino możesz wybrać samodzielnie lub za pomocą jednego ze specjalnych narzędzi przygotowanych przez naszych sommelierów. To wygodny sposób na zakup wina najlepiej dopasowanego do Twojego gustu, potrawy czy zbliżającej się okazji. My nie sprzedajemy wina, dajemy Ci możliwość poczucia przyjemności kupowania.

Staramy się zrobić wszystko, by Twoje zakupy były w 100% udane i w 100% wygodne. W naszym sklepie z winem możesz korzystać z rabatów, zestawów promocyjnych i ofert specjalnych – które zostaną Ci zaproponowane zawsze w oparciu o Twoje preferencje.

Winezja.pl to także społeczność ludzi połączonych niezwykłą pasją. Sprawdź blogi naszych ekspertów, poznaj opinie i oceny innych użytkowników. Dziel się swoimi doświadczeniami, oceniaj i komentuj wina. Zapisz się na degustacje i wyjazdy do winnic. Skorzystaj z kursu e-mail i odkryj świat win. Zależy nam na tym, żebyś poczuł, że niczego tu nie musisz – wręcz przeciwnie – możesz wszystko.

Wierzymy, że poznawanie wina może być fascynującą przygodą, a jego kupowanie – w pełni wygodne. Bez problemów i bez wychodzenia z domu. Od wyboru wina po jego dostawę pod Twoje drzwi – wszystko tak, jak Ci wygodnie.

O profesjonalnym podejściu sklepu z winami Winezja.pl do Klienta świadczy seria nagród przyznanych w 2011 roku. To właśnie Klienci Winezja.pl wywalczyli tytuł Złotej Strony Miesiąca Tygodnika Wprost oraz miano Najlepszego Sklepu w prestiżowym konkursie Webstar Festival. Z propozycji oferowanych przez sklep z winami Winezja.pl skorzystały już tysiące zadowolonych Klientów. Dołącz do nich i Ty.

 

Zapraszamy do poznania win z najlepszej strony!

Zespół Winezja.pl

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *