Strona główna » Aktualności na portalu » Odbierz zaproszenie na degustację!

Odbierz zaproszenie na degustację!


Złóż zamówienie między 22 marca a 6 kwietnia i odbierz darmowe zaproszenie na profesjonalną degustację prowadzoną przez eksperta. Czytaj dalej

Nadszedł długo oczekiwany czas – pierwsze dni wiosny! Chcąc uczcić te radosne chwile przygotowaliśmy wyjątkową degustację, w której może wziąć udział każdy, kto złoży dowolne zamówienie w dniach 22 marca (godzina 11.00)- 6 kwietnia (godzina 14.00).

Czeka na Was 8 podwójnych zaproszeń na degustację win połączoną ze szkoleniem prowadzoną przez Mistrza Polski Sommelierów. Zaproszenia otrzymają osoby, których zamówienia osiągną najwyższą wartość.

Nie zwlekaj, zamów wybrane przez siebie wina i skorzystaj z możliwości degustowania win Starego Świata na profesjonalnym szkoleniu – degustacji, które odbędzie się 14 kwietnia w Wine Bar przy ulicy Puławskiej 336 w Warszawie). Degustacja „Odkryj Stary Świat” to niezwykła okazja dla miłośników win z Europy. Tomasz Kolecki – Majewicz opowie o najbardziej znanych europejskich regionach i przedstawi reprezentacyjne dla nich wina. Warto uczcić nadejście wiosny podwójnie – zamawiając ulubione wina do domu i otrzymując zaproszenie na wyjątkową degustację!


Ciesz się smakiem ulubionego wina i obserwuj pozycję swojego zamówienia na portalu! Informacja o pozycji Twojego zamówienia będzie na bieżąco aktualizowana.


Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie oraz drogą mailową w terminie od 6 do 11 kwietnia w celu ustalenia szczegółów oraz zaproszenia na degustację. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 472 47 47 lub pod adresem mailowym winezja@winezja.pl.

Regulamin promocji

Zobacz zestaw czerwonych win ze starego świata!

8 Najwyższych zamowień:

1760,59
1162,20
890,21
709,60
705,70
687,18
643,00
550,60

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *