Strona główna » Aktualności na portalu » Odbierz zaproszenie na prestiżową imprezę Wine & Food Noble Day!

Odbierz zaproszenie na prestiżową imprezę Wine & Food Noble Day!


W poprzednim tygodniu zachęcaliśmy do śledzenia portalu Winezja.pl ze względu na przygotowywaną niespodziankę. Przyszedł czas, aby wyjaśnić w czym rzecz… Czytaj dalej

Jak wiadomo wrzesień to idealny czas na wydarzenia w winiarskim świecie. W całej Europie winiarze i miłośnicy wina świętują szumnie lub bardziej kameralnie. Winezja.pl ma zaszczyt zaprosić użytkowników portalu na największy tego typu event w Polsce – Wine & Food Noble Day. Jest to najbardziej prestiżowe winiarsko-kulinarne wydarzenie roku; do degustacji przeznaczonych będzie kilkaset rodzajów win i menu z najlepszych restauracji. Wine & Food Noble Day to także jedna z najbardziej elitarnych imprez dostępnych wyłącznie za zaproszeniem.

Winezja.pl przygotowała 5 podwójnych zaproszeń dla pierwszych 5 klientów, którzy złożą dowolne zamówienie powyżej 300 zł. Wystarczy zamówić ulubione wina a zaproszenie na tę niezwykłą uroczystość może być Twoje. Promocja trwa od 6 września 2010r od godz. 9.00 do 13 września 2010r do godziny 9.00.

Delektuj się ulubionym winem i odbierz zaproszenie na imprezę na jakiej jeszcze nie byłeś!

Kliknij tu, by poznać szczegóły imprezy.

Regulamin.

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *