Strona główna » Aktualności na portalu » Sklep Winezja.pl wyróżniony w kategorii żywność rankingu Opineo

Sklep Winezja.pl wyróżniony w kategorii żywność rankingu Opineo


Z końcem marca 2015 sklep Winezja.pl uzyskał wyróżnienie za otrzymanie wysokich ocen konsumenckich w kategorii żywność w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015, który opiera się na opiniach wystawionych przez Klientów Winezja.pl po dokonanych zakupach. Czytaj dalej

Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie i oceny dotyczące szybkości realizacji zamówień, poziomu obsługi, jakości kartonów, w jakich dostarczane są wina oraz wielu licznych deklaracji, że z miłą chęcią poleciliby Państwo sklep Winezja.pl swoim znajomym. Bardzo nas cieszy w jaki sposób wypadamy na tle średnich ocen prezentowanych w raporcie Opineo.

Wykres oceny Winezja

Obecność w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015 jest dla nas zwieńczeniem całorocznych wysiłków wkładanych w obsługę każdego Klienta i nieustannych działań zmierzających do poprawy jakości oferty prezentowanej na stronie sklepu Winezja.pl. Wysokie oceny stały się motywacją do dalszej pracy. Dlatego też od początku roku 2015 wprowadziliśmy już 65 nowości, stopniowo zwiększamy szczegółowość opisów poszczególnych win oraz wprowadzamy na stronie sklepu. Czynnikiem nadrzędnym wszelkich zmian był i jest Klient – jego satysfakcja z przebywania na stronie sklepu Winezja.pl. Dlatego też oprócz poprawy jakości zdjęć produktów na stronie, czytelności strony i dostępności kluczowych funkcjonalności. W 2015  skupiamy się na zmianach prowadzących do tego, aby Klienci łatwiej odnajdowali, to czego szukają, chętniej korzystali ze strony www.Winezja.pl i tym samym jeszcze chętniej i lepiej oceniali nasz sklep.

Pozdrawiamy

Zespół Winezja.pl

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *