Strona główna » Aktualności na portalu » Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu – Podsumowanie

Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu – Podsumowanie


Czas na podsumowanie jesiennej niespodzianki dla klientów Winezja.pl pod hasłem: Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu! Czytaj dalej

Winezja.pl wyróżniła 9 klientów, których zamówienia w okresie od 27 września do 11 października 2010 r. osiągnęły najwyższą wartość.

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za złożone zamówienia.
 
A było o co powalczyć:
•    Mistrz Polski Sommelierów z przyjemnością zagości w domu zwycięzcy, którego zamówienie w ww. terminie osiągnęło najwyższą wartość i przeprowadzi specjalnie dla niego i jego znajomych wyjątkową degustację win.
•    Kolejnych 8 zwycięskich zamówień wyróżnimy podwójnym zaproszeniem na profesjonalne szkolenie połączone z degustacją win, które odbędzie się w nastrojowej sali degustacyjnej Winezja.pl.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie oraz drogą mailową w terminie 12-15 października, w celu ustalenia szczegółów oraz zaproszenia na degustację. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 472 47 47 lub pod adresem mailowym winezja@winezja.pl. 

Regulamin

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *