Strona główna » Aktualności na portalu » Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu!

Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu!


Świętując kolejny sukces naszego eksperta, który po raz 3 obronił tytuł Mistrza Polski Sommelierów wyłącznie dla klientów Winezja.pl mamy wyjątkową propozycję! Tomasz Kolecki-Majewicz przeprowadzi profesjonalną degustację win w Twoim domu lub zaprosimy Cię wraz z osobą towarzyszącą do nastrojowej sali degustacyjnej, gdzie wraz z innymi klientami odkryjesz tajemnice wina. Czytaj dalej

Z przyjemnością zapraszamy więc wszystkich miłośników win na koleją degustację w ramach cyklicznych spotkań klientów Winezja.pl z naszym ekspertem. Do tej pory TKM w pasjonujący sposób wprowadził  uczestników w winiarski świat przedstawiając najpopularniejsze szczepy winorośli i rodzaje win. Zaproponował idealne połączenia omówionych trunków z potrawami.   Udzielił również cennych wskazówek dotyczących otwierania i podawania wina oraz rad jak postępować z winem w restauracji, domu i na zakupach. Dzięki degustacji Winezja.pl uczestnicy zyskali przydatną wiedzę oraz kosztowali wina, które na tę okazję specjalnie dobrał nasz ekspert. Ponadto wszyscy spędzili wyjątkowy wieczór w miłym towarzystwie, w kameralnej atmosferze sali degustacyjnej. 
 

Tylko teraz dzięki Winezja.pl masz niepowtarzalną szansę spotkać się z najlepszym Sommelierem w Polsce! Wystarczy złożyć zamówienie w terminie:
 

od 27 września (godzina 10.00) do 11 października (godzina 10.00) 

•  Jeśli Twoje zamówienie osiągnie najwyższą wartość specjalnie dla Ciebie, Twoich bliskich i przyjaciół nasz ekspert przeprowadzi niezapomnianą degustację win w Twoim domu. (Spotkanie degustacyjne uzgodnimy indywidualnie ze zwycięzcą i prowadzącym, w najbardziej preferencyjnym dla obu stron terminie)
•  Kolejnych 8 zamówień o najwyższej wartości wyróżnimy podwójnym zaproszeniem na profesjonalne szkolenie połączone z degustacją win. (Degustacja odbędzie się 4 listopada o godzinie 20.00 w siedzibie Winezja.pl, przy ulicy Puławskiej 336 w Warszawie)

Wybierz swoje ulubione wina, te o których zawsze marzyłeś lub Cię intrygowały. Zaskocz znajomych zapraszając ich na niezapomniany wieczór z winem w Twoim domu lub zostań naszym gościem na profesjonalnej degustacji win!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie oraz drogą mailową w terminie 11-25 października, w celu ustalenia szczegółów oraz zaproszenia na degustację. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 472 47 47 lub pod adresem mailowym winezja@winezja.pl. 

Aktualne wartości dziewięciu najwyższych zamówień wynoszą:

1. 3 806,41 zł
2. 3 762,89 zł
3. 2 522,69 zł
4. 2 457,65 zł
5. 1 422,58 zł
6. 1 129,79 zł
7. 1 091,99 zł
8. 752,00 zł
9. 578,30 zł

Regulamin

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *