Strona główna » Aktualności na portalu » Winezja.pl Złotą Stroną Tygodnia WPROST

Winezja.pl Złotą Stroną Tygodnia WPROST


Z wielką radością zawiadamiamy o zwycięstwie w konkursie tygodnika Wprost. Możemy się pochwalić tytułem Złotej Strony Tygodnia! Czytaj dalej

Jury, tzn. dziennikarze Wprost, docenili walory poznawcze, edukacyjne i użytkowe portalu, a także premiowali jego oryginalność i estetykę. Poddali testowi nasze motto mówiące, że Winezja.pl to coś więcej, niż sklep z winami – i zdaliśmy go „na szóstkę”!
Na Winezja.pl nieustannie wprowadzamy zmiany, dopracowujemy zarówno treści jak i formę przekazu, ciągle słuchając opinii naszych Gości. Tym przyjemniej nam otrzymując to wyróżnienie. Dziennikarze Wprost Online napisali:

„Rozbudowane działy informacyjne zadowolą zwłaszcza osoby, które nie dysponują wiedzą z tej dziedziny. Znajdą tu nie tylko sporo informacji o winach, ale przede wszystkim będą mogli dobrać odpowiednie trunki i akcesoria do okazji lub potrawy na miarę swoich możliwości finansowych. Serwis skupia też społeczność miłośników wina (…)”

…o której to społeczności satysfakcję nie przestaniemy zabiegać.
Szykujemy się zatem do rywalizacji o tytuł Złotej Strony Miesiąca, w czym – mamy nadzieję – wesprą nas nasi drodzy zwolennicy.
Zajrzyj na: http://zlotestrony.wprost.pl/strona_tygodnia/

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *