Strona główna » Aktualności na portalu » Wino – idealny prezent na każdą okazję!

Wino – idealny prezent na każdą okazję!


Wino jest świetnym prezentem na wiele okazji. Sprawdź jak łatwo obdarujesz wybraną osobę przy pomocy naszego portalu. Czytaj dalej

Wino staje się coraz częstszym gościem na polskich stołach, ale też częściej sięgamy po dobrą butelkę wina, aby podarować ją komuś w prezencie. Wino na prezent sprawdza się w każdej sytuacji! Czy to urodziny, imieniny, rocznica ślubu, czy chęć podziękowania za przysługę. Chociaż czasem wybór wina bywa kłopotliwy: zdarza się, że kupimy butelkę zbyt ekskluzywną na daną okazję lub co gorsza za mało elegancką. Pragnąc ułatwić naszym Klientom wybór prezentu na wybraną okazję przygotowaliśmy specjalną funkcjonalność, która nie tylko pozwoli Ci dopasować odpowiednie wino do charakteru okazji, ale umożliwi wysłanie wybranego trunku wraz z życzeniami prosto do osoby, którą pragniesz obdarować!

W odpowiedzi na zapytania Użytkowników wprowadziliśmy funkcję „Dopasuj wino na prezent”. Aby jak najszybciej umożliwić wysyłanie wina w prezencie umieściliśmy na portalu pierwszą odsłonę nowej funkcjonalności, którą staramy się udoskonalić i dopracować, tak aby spełniała swoją rolę w pełni satysfakcjonująco. Na dzień dzisiejszy funkcja „Dopasuj wino na prezent” pozwala na wysłanie wybranego przez siebie wina lub butelki sugerowanej przez Mistrza Polski Sommelierów wraz z wiadomością zawierającą życzenia od Ciebie. Osoba, którą chcesz obdarować może sama wybrać dogodne miejsce oraz czas dostawy prezentu!

Kilka kliknięć w klawiaturę może sprawić, że wybrana przez Ciebie osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo, otrzymując świetne wino. czy to w prezencie urodzinowym, czy z innej ważnej okazji. Powiedz komuś jak bardzo go kochasz, świętuj, dziękuj i przepraszaj z Winezja.pl !

Już wkrótce zostaną uruchomione dodatkowe udogodnienia w sekcji „Dopasuj wino na prezent”, dzięki którym obdarujesz wybraną osobę na wiele sposobów! Zachęcamy do uważnego śledzenia naszego portalu i korzystania z rabatów oraz promocji!

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *