Strona główna » Aktualności na portalu » Zamówienia telefoniczne na Winezja.pl już dostępne.

Zamówienia telefoniczne na Winezja.pl już dostępne.


Czy wina w Waszych domowych piwniczkach schodzą równie szybko jak z naszego magazynu głównego? Chcielibyście zamawiać je z dowolnego miejsca, mając tylko telefon pod ręką? Dbając o stan waszych piwniczek i ceniąc sobie Wasz czas uruchomiliśmy zamówienia telefoniczne na Winezja.pl Czytaj dalej

 

Teraz, by zamówić swoje ulubione wina wystarczy wybrać z telefonu numer: 22 472 47 47, by nasi pracownicy skomponowali dla Ciebie zamówienie, a nawet wysłali je do Ciebie, pod wskazany adres.

Funkcjonalność zamówień telefonicznych dostępna jest zarówno dla zarejestrowanych użytkowników Winezja.pl, jak również dla nowych klientów, którzy jeszcze nie posiadają konta na portalu.

By złożyć zamówienie za pośrednictwem telefonu wystarczy podać pracownikowi swój e-mail lub login oraz preferencje dotyczące wyboru win. Jeśli natomiast zamawiałeś już wcześniej na Winezja.pl, możesz skorzystać z możliwości dobrania win na podstawie Twoich wcześniejszych zamówień.

Czy wiesz, że ta funkcjonalność działa również w drugą stronę? Gdy tylko będziesz potrzebował naszej asysty podczas składania zamówienia, zapisz je na każdym kroku i wyślij do nas, a dokończymy je za Ciebie i przekażemy Ci do akceptacji.

Zadzwoń, zamów, sprawdź jakie to wygodne. Wybierz 22 472 47 47 i ciesz się smakiem Twoich ulubionych win tak jak Ci wygodnie.

Pozdrawiamy,

Zespół Winezja.pl

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *