Strona główna » Aktualności ze świata » Automat pełen wina

Automat pełen wina


Tylko we Francji. W niektórych supermarketach we Francji stoją automaty sprzedające wino ... na litry. Urządzenie obsługiwane jest w podobny sposób jak dystrybutory stojące na stacjach benzynowych. Litr wina kosztuje 1 euro i 45 centów. Czytaj dalej

We Francji stanęły automaty sprzedające wino. Maszyna działa podobnie jak dystrybutory paliwa znajdujące się na stacjach benzynowych. Wino można „tankować” do własnych pojemników (butelki, kanistry, baniaki) lub zakupić je w sklepie. Do wyboru są trzy kolory wina – białe, czerwone i różowe. Litr trunku zakupionego w automacie to koszt 1 euro i 45 centów.

 

Pomysłodawcą automatu sprzedającego wina jest Astrid Terzian, według której powraca era win we Francji i jednocześnie urządzenie wypełnia niszę w tym zakresie. Zapowiada także, że już niedługo maszyny zostaną wyeksportowane do Stanów Zjednoczonych. Najlepszym opakowaniem na wino zakupione w automacie wg Terzian jest pięciolitrowy baniak.

 

Ciekawe kiedy do Polski zawitają tego typu automaty. Na pewno pomysł na postawienie maszyny sprzedającej wina spodobałby się wielu Polakom. A może bardziej przypadłby do gustu automat wypełniony trunkiem wysokoprocentowym?

Czytaj więcej.

Źródło: http://automaty.pl/

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *