Strona główna » Aktualności na portalu » Stanąć w szranki raz jeszcze

Stanąć w szranki raz jeszcze


Winezja.pl ponownie na Webstar Festival jako Strona Roku 2011 Zagłosujcie: SMS pod 7268 o treści WSF.W1601 ! Czytaj dalej

Parę słów w charakterze tła historycznego…

W roku 2010, w konkursie na najlepsze strony WWW w Polsce poddaliśmy się surowej ocenie Akademii Internetu oraz Internautów.

Sprawdzeni pod wieloma kątami: czy zawartość Winezja.pl jest unikalna, odpowiadająca zarazem potrzebom Klientów? Czy funkcjonalności są pomysłowe, dopracowane, a zarazem w pełni pomocne Gościom portalu? Czy struktura i nawigacja odpowiadają najwyższym standardom poziomów ważności i jasnego dostępu do treści i zakupów? Wreszcie czy projekt jest wyjątkowy graficznie, spójny z wizerunkiem Winezja.pl?

W efekcie preselekcji, selekcji, a następnie niezależnych głosowań – otrzymaliśmy wyróżnienie Akademii Internetu oraz – co tym cenniejsze – od Internautów tytuł Najlepszej Strony WWW roku 2010.

(od 1:03 :) )


Teraźniejszość…

Zmieniliśmy wiele funkcjonalności, posłuchaliśmy uwag Klientów – Waszych uwag – połączyliśmy je z własnymi pomysłami i postaraliśmy się jeszcze ulepszyć naszą stronę. Za jej pośrednictwem nieustannie staramy się pokazać mnogość wrażeń i znaczeń, jakie niesie z sobą wino – zderzając te uroki i tradycje z nowoczesnymi, najwygodniejszymi narzędziami, dzięki którym kupowanie wina na Winezja.pl przewyższać może komfortem i szybkością często krępujące zakupy w sklepie.

Mamy nowy design, nowy koszyk, nowy układ win, więcej narzędzi dopasowań, pomagamy dobierać wina do najróżniejszych okazji. Rozwinęły się profile co aktywniejszych „winiarzy” – dzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami i budujecie unikalne rankingi.

Podzielcie się więc kolejnymi spostrzeżeniami, spójrzcie na Winezja.pl surowym okiem – i jeśli błyśnie w nim uznanie, pomóżcie nam obronić tytuł.

Webstar Festival – Strona Roku 2011

Zagłosujcie: SMS pod 7268 o treści WSF.W1601 (koszt: 2,46 zł z VAT).

Wyniki na bieżąco obserwować można tu: http://www.webstarfestival.pl/glosowanie/wyniki

Pozdrawiamy

Wasza Winezja.pl

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *